Michał Malinowski to jedna z największych gwiazd wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Aktor, który występuje w show w parze z Agnieszką Kaczorowską, nie tylko świetnie radzi sobie z kolejnymi choreografiami, ale także staje się obiektem coraz większego zainteresowania fanek seriali, w których występuje. Nic dziwnego, że te chcą wiedzieć o nim coraz więcej. Michał postanowił wyjść naprzeciw ich zainteresowaniu i zdradził kilka szczegół, że swojego życia codziennego! Co dokładnie?

ZOBACZ: MICHAŁ MALINOWSKI Kim jest przystojny partner Agnieszki Kaczorowskiej?

Aktor zdradził właśnie, jakie jest jego największe hobby. Jak udało nam się dowiedzieć, Michał od dziecka uwielbia jazdę konną! Co dokładnie mówi o swojej pasji, która towarzyszy mu już od lat?

„Od dziecka jeżdżę konno. Nie jestem nawet w stanie określić czy najpierw nauczyłem się chodzić, czy jeździć. To pasja którą zaszczepili we mnie rodzice. Zresztą oni sami poznali się w stajni. Jak byłem bardzo mały, to przeprowadziliśmy się z Warszawy do lasu. Rodzice założyli tam własną stajnię i tak jeździectwo stało się nieodłączną częścią mojego życia. Po jakimś czasie założyli grupę, która organizowała pokazy kaskaderskie na terenie Polski i w Szwecji. Potem przyszła pora na sport, w szczególności jazdę konną w stylu western, w której zdobyłem nawet kilka tytułów Mistrza Polski!”

Przyznajemy, że tego o Michale do nie wiedzieliśmy! A wy?

Ciekawe, czy Michałowi uda si zdobyć także tytuł Mistrza Polski w choreografiach „Tańca z Gwiazdami”? Do finału coraz bliżej, a aktorowi z odcinka na odcinek coraz bardziej rośnie ochota na zdobycie Kryształowej Kuli. Czy uda mu się zajść, a raczej dotańczyć aż tak daleko?

POLECAMY: TOMASZ CIACHOROWSKI obchodzi urodziny! Które to już?

Już dziś w „Tańcu z Gwiazdami” Michał zatańczy z Agnieszką Kaczorowską tango. Czy w tym tańcu pokaże równie gorącą krew, jak wtedy, kiedy zasiada na grzbiecie postawnego konia ze stajni własnych rodziców? Jak sądzicie?

My już wiemy, jak wyglądały ostatnie przygotowania do ich dzisiejszego występu! Podejrzyjcie je w naszym WIDEO:

: