W najbliższych odcinkach „Pierwszej Miłości” życie Pawła (w tej roli właśnie Michał Malinowski) zawiśnie na włosku! A to za sprawą Roberta, który postanawia zemścić się na Melce (Ewa Jakubowicz) i Pawle za to, że go oszukiwali. Gangster zleci jednemu ze swoich pracowników, aby w trakcie kolejnej nielegalnej walki mężczyzna zabił ukochanego Melki! Jak zatem widać – w serialu dojdzie do prawdziwie krwawych scen!

Co się stało serialowemu Pawłowi z "Pierwszej Miłości"?

W trakcie walki rywal Pawła (Michał Malinowski) wywiąże się z obietnicy złożonej Robertowi. Nieprzytomnego chłopaka zabierze karetka. W szpitalu lekarze będą walczyć z czasem, aby uratować mu życie. Niespodziewanie Marysia odkryje, co jest powodem tak krytycznego stanu zdrowia chłopaka. Szczęśliwie w ostatniej chwili przekaże lekarzom swoje przypuszczenia. Jak poważne okażą się obrażenia Pawła? I czy bohaterowi Michała Malinowskiego uda się wyjść z tej niebezpiecznej sytuacji bez szwanku?

„Pierwsza Miłość” - kiedy oglądać?

Dramatyczne losy Pawła (Michał Malinowski) możecie śledzić w najbliższych odcinkach serialu „Pierwsza Miłość” - te od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 na antenie telewizji Polsat. Myślicie, że serialowej postaci Michała Malinowskiego uda się wrócić do zdrowie i pełnej sprawności? Będziecie za niego trzymać kciuki?