Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się po 17 latach związku, o czym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu na Facebooku. 39-letni tancerz i jego pochodząca z Belgii partnerka, która towarzyszyła mu zarówno w życiu, jak i na parkiecie, dwukrotnie zdobyli razem mistrzostwo świata w tańcach latynoamerykańskich. Mają 3-letnią córkę, Lię Michelle. Ich rozstanie zbiegło się z chorobą Michała Malitowskiego, który na jakiś czas zniknął z "Tańca z Gwiazdami", a po powrocie wyznał, że cierpiał na depresję. Skupił się na pogłębianiu świadomości ludzi na temat depresji i stara się pogodzić z rozpadem swojego związku. Jak donoszą media, pomaga mu w tym nowa partnerka.

Michał Malitowski ma nową partnerkę?

Michał Malitowski ma nową partnerkę? Jak donosi "Rewia", tancerz od kilku tygodni spotyka się ze sporo młodszą od siebie dziewczyną, którą zdążył już przedstawić rodzinie. Podobno wybranka Malitowskiego dobrze dogaduje się z jego siostrą:

"Jest sporo młodsza od Michała, ale bardzo dojrzała, związana z branżą taneczną. Nie bała się jego choroby ani tego, że najważniejszą osobą w jego życiu pozostaje córka" - twierdzi źródło tygodnika.

Życzymy wszystkiego dobrego!

ZOBACZ TEŻ: MICHAŁ MALITOWSKI po 17 latach rozstał się z partnerką i matką swojego dziecka