Michał Malitowski wziął ślub! Juror "Tańca z Gwiazdami", dla którego ubiegły rok nie należał do najłatwiejszych, znów jest zakochany. Przypomnijmy, że Malitowski zniknął z tanecznej produkcji ze względu na problemy zdrowotne. Tancerz przyznał, że cierpiał do depresję. Jego choroba zbiegła się z rozstaniem z partnerką i matką jego córki, Joanną Leunis, która przez 17 lat towarzyszyła mu zarówno w życiu, jak i na parkiecie i z którą dwukrotnie zdobył mistrzostwo świata w tańcach latynoamerykańskich. Jak wyznał w jednym z wywiadów, w wyjściu z życiowego kryzysu pomagała mu wieloletnia znajoma, która w przeszłości również zmagała się z depresją. Choroba na tyle ich zbliżyła, że zakochani 6 stycznia postanowili stanąć na ślubnym kobiercu!

Ślub Michała Malitowskiego [zdjęcia]

Żoną Michała Malitowskiego została Yuliya Phillips - instruktorka tańca, która na co dzień mieszka w Londynie. Jest sporo młodsza od tancerza i ma ukraiński-australijskie korzenie. Jak powiedział w wywiadzie z "Fleszem" juror "Tańca z Gwiazdami", jego nowa partnerka świetnie dogaduje się z jego rodziną:

"- Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. Dopiero, gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła kiedyś przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili". Yuliya Phillips pierwsze zdjęcie z Malitowskim w mediach społecznościowych opublikowała w wigilię, 24 grudnia 2019 roku.  

Michał Malitowski i Yuliya Phillips pobrali się w Australii, a na wydarzenie została zaproszona jedynie rodzina oraz wąskie grono ich przyjaciół. Jak wyznała agentka tancerza w rozmowie z "Pudelkiem", tam również para planuje spędzić miesiąc miodowy: "Aktualnie para przebywa w Australii. To tam wzięli ślub ze względu na australijskie korzenie Yuliyi. W Australii zostaną też na miesiąc miodowy. To ich czas i nie ma co im przeszkadzać. Po powrocie do Polski wydadzą stosowne oświadczenie i podziękują fanom za gratulacje". Mimo pożarów trawiących Australię, para jest bezpieczna w Gracetown, w zachodniej części kontynentu.

 Zdjęcia ze ślubu pary obejrzycie w GALERII.