Kto wygrał "Agenta"? Już wiadomo! Finał show „Agent: Gwiazdy 3” został wyemitowany przez telewizję TVN w środę, 16 maja 2018. Ostatni odcinek show rozpoczął się o standardowej godzinie, czyli o 21:30, a skończył się ok. 22:30. To wtedy prowadząca program Kinga Rusin ogłosiła, że Agentem w 3. odsłonie formatu była Ilona Ostrowska, a zwycięzcą show został właśnie Michał Mikołajczak! Czy będzie teraz nową gwiazdą TVN?

Michał Mikołajczak wygrał „Agent: Gwiazdy 3”

O wygraną w tej edycji programu walczyli: Julia Wróblewska, Maja Włoszczowska, Piotr Świerczewski, Anna Skura, Maciej Myszkowski, Anna Lucińska, Jan Kuroń, Tomasz Ciachorowski, Victor Borsuk, Benjamin Andrzejewski, Peja oraz właśnie finaliści, czyli Karolina Ferenstein-Kraśko, Ilona Ostrowska i Michał Mikołajczak. Program prowadziła Kinga Rusin. Dziennikarka zapowiedziała, że będzie 4. edycja "Agenta".

AGENT 3: SPRAWDŹ, KTO JEST AGENTEM>>

Zwycięstwo Michała Mikołajczaka do samego końca nie było oczywiste. Na dzień przed finałem jego rywalka, Ilona Ostrowska, była gościem Kuby Wojewódzkiego w jego show (we wtorek, 15 maja). Dziennikarz podpytywał gwiazdę o to, kto jest agentem w „Agent: Gwiazdy 3”.Ostrowska próbowała żartobliwie wybrnąć z niekomfortowej sytuacji. Przyznała, że to nie ją należy podejrzewać o odgrywanie agenta. Dodała, że były uczestnik show, Tomasz Ciachorowski, potwierdził to już wcześniej w rozmowie z Kubą. Wielu widzów i internautów nie dało jednak wiary słowom aktorki, utrzymując, że ta kłamie na potrzeby programu, którego finał stacja TVN miała wyemitować dzień później. Dużo osób obstawiało też, że to Karolina Ferenstein-Kraśko, żona Piotra Kraśki, wygrała "Agenta". Jak widać, nie mieli racji! "Agenta" wygrał Michał Mikołajczak, zdobywając największą nagrodę w historii programu: 83 300 zł!

Michał Mikołajczak – kim jest? 

Michał Mikołajczak jest aktorem telewizyjnym, filmowym i teatralnym. Pojawił się m. in. w serialu „Prawa Agaty”, gdzie zagrał u boku Agnieszki Dygant. Mikołajczak wcielił się w nim w rolę młodego, przystojnego adepta adwokatury - Bartosza Janowskiego, który był asystentem Agaty, Doroty i Marka. Widzowie stacji kojarzą go także z serialu „Na Wspólnej”, gdzie zagrał Dariusza Żbika. Mikołajczak ma 31 lat. Dał się poznać również jako aktor filmowy. Do tej pory mogliśmy oglądać go w takich produkcjach, jak „Światło”, „Miasto 44” oraz „Napis”. Czy fakt, że Mikołajczak wygrał "Agenta", pomoże mu w karierze?

ZOBACZ TEŻ: Azja Express 3: lista uczestników, trasa, kiedy emisja