2. edycja programu randkowego "Love Island" zaczyna nabierać rumieńców. Z mieszkańcami willi na "Wyspie miłości" pożegnała się już jedna singielka - piękna, ale niestety bardzo nieśmiała Karolina z Hamburga. Na jej miejsce do obsady szybko dołączyło jednak aż dwóch nowych uczestników - Mundek i Mika. Poznaj nowych Islandersów!

Michał "Mundek" Dryja z "Love Island Polska"

Michał Dryja, nazywany Mundkiem, jest świetnie zbudowanym i bardzo zapracowanym 25-latkiem. Prowadzi aż dwie firmy - ma własną markę odzieżową oraz sprzedaje produkty CBD. To jednak nie wszystko - dodatkowo pracuje jako trener personalny. Twierdzi, że codziennie wstaje o godz. 6:00 rano i w życiu nie wypalił ani jednego papierosa.

Mundek uwielbia sport, zwłaszcza tajski boks i MMA, ale w wolnych chwilach nie stroni także od literatury - lubi czytać książki o tematyce psychologicznej, filozoficznej i biznesowej.

Jeśli chodzi o życie miłosne Michała, to jego najdłuższy związek trwał cztery lata. Singlem jest od 1,5 roku. Ideał jego dziewczyny to osoba stanowcza i przedsiębiorcza.

- Od mojej drugiej połówki oczekuję ambitnego podejścia do życia oraz codziennego uśmiechu przy porannej kawie - wyznaje Mundek.

Misak "Mika" Chaczatrjan z 2. edycji "Love Island"

Misak Chaczatrjan, który przedstawia się jako Mika, ma 28 lat i pochodzi z Armenii. Na życie zarabia jako fizjoterapeuta. O swoje dobre samopoczucie i świetną formę dba trenując regularnie brazylijskie jiu-jitsu. Poza sportem, jego hobby to także wyścigi kartingowe oraz muzyka klubowa - uczy się nawet gry na konsoli didżejskiej.

Życie miłosne Miki nie było do tej pory zbyt bogate. Nowy uczestnik "Love Island" do tej pory ma na swoim koncie tylko jeden poważny związek, który przetrwał dwa lata. Singlem jest już od trzech lat.

Wymarzona partnerka Miki powinna być przede wszystkim wierna. Jeśli chodzi o cechy fizyczne, przystojny Ormianin preferuje brunetki średniego wzrostu o pięknym uśmiechu.

Zobacz zdjęcia Mundka i Miki, czyli dwóch nowych mieszkańców willi na Wyspie Miłości, już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Igor Łubkowski - kim jest nowy uczestnik "Love Island"? Sprawdź, co o nim wiemy!