Michał Piróg to jedna z najbarwniejszych postaci w naszym rodzimym show-biznesie. 41-latek swoją popularność zawdzięcza takim programom jak "You can dance" czy "Top Model". Prezenter znany jest także ze swojej działalności na rzecz różnych mniejszości w naszym kraju. Choreograf nigdy nie ukrywał swojej orientacji seksualnej, otwarcie mówiąc, że jest gejem. W ostatnim wywiadzie udzielonemu serwisowi Glamour.pl opowiedział nie tylko o swoim coming oucie, ale również o tym, jak funkcjonuje świat celebrytów. 

Michał Piróg szczerze o show-biznesie

Prowadzący "Top Model" w drugim wydaniu Glamour Unicorn, poświęconemu przede wszystkim tematowi równości, zdradził też, że gdyby miał możliwość cofnąć czas i jeszcze raz rozpocząłby pracę w szeroko pojętym show-biznesie to udawałby... idiotę. Zdaniem Piróga ludziom, którzy udają głupich jest po prostu łatwiej. 

- Jedyną rzeczą, której żałuję i mówię to pół żartem, pół serio, jest to, że gdybym jeszcze raz zaczynał pracę w show-biznesie to bym udawał turbo idiotę - wyznał. 

Na pytanie Ismeny Dąbrowskiej skąd takie przemyślenie, Michał Piróg wyznał, że ludzie udających idiotów zarabiają po prostu więcej, ponieważ przyjmują każdą propozycje reklamową. 

- Większe pieniądze zarabiasz, gdy jesteś głupia, bo bierzesz wszystko jak leci. Nie masz obciachu, robisz co chcesz. Ja tak nie potrafię - dodał. 

Całą rozmowę z Michałem Pirógiem z cyklu Glamour Unicorn znajdziecie TUTAJ. 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Piróg do Andrzeja Dudy: "Niech Pan błaga o grzechów odpuszczenie, bo później może nie starczyć czasu"