Konflikt Michała Piróga z Antonim Pawlickim to jak na razie największa afera medialna w trakcie emisji drugiego sezonu "Azja Express". Homofobiczne komentarze skierowane w stronę tancerza i jego kolegi Piotra Czaykowskiego oburzyły wielu widzów programu. Pomimo tego, że Michał Piróg poczuł się dotknięty niekulturalnymi tekstami aktora, to jednocześnie nie jest zwolennikiem publicznego linczu skierowanego teraz w jego stronę. Były juror "You Can Dance" i prowadzący "Top Model" odniósł się do całego zamieszania w szczerym wpisie na swoim profilu na Instagramie. Co napisał? 

ZOBACZ: AZJA EXPRESS 2 Kto odpadł i kto wraca w 7. odcinku programu?

Piróg broni Pawlickiego

Michał Piróg prosi wszystkich w kontekście homofobicznej afery z Antonim Pawlickim o zachowanie rozsądku. Choreograf nie chce, żeby widzowie programu znęcali się teraz nad jego kolegą z programu za to, że temu wyrwało się w jego stronę kilka przykrych słów. Piróg podkreśla też, że nie żywi już wobec Pawlickiego ani jego partnera programu Pawła Ławrynowicza żadnych negatywnych emocji. Pełną treść jego wpisu na Instagramie możecie sprawdzić poniżej:

 - Moi drodzy od zeszłej środy nie milknie afera dotycząca ostatniego odcinka programu Azja Express. Mojego konfliktu z Antkiem i Pawłem. Chciałbym prosić o zdrowy rozsądek w tej sprawie. Jest to program dosyć ciężki i wymagający. Wszyscy byliśmy podczas wyścigu zmęczeni. Czasami w emocjach lub żartach padały słowa które mogą wywołać skrajne emocje. Fakt jest taki, że nie żywię żadnych negatywnych uczuć ze względu na zaistniałą sytuacje do chłopaków. Nie zmienia to faktu iż nie był to duet z którym się szczególnie zaprzyjaźniłem. Wynika to z odmiennych charakterów. Zarazem mimo różnic spędziliśmy wiele chwil na długich rozmowach i wymianie poglądów. Proszę o nie demonizowanie całej tej sytuacji. Również proszę o zastanowienie się nad reakcjami na kwestie które nas bulwersują. Lincz i kamienowanie nie są metodami słusznymi. Pamiętajmy żeby kierowały nami zdrowy rozsądek i analityczne myślenie. Dziękuje pięknie i niezmiennie życzę miłego dnia - napisał Michał Piróg.

A wy co sądzicie o homofobicznej aferze w "Azja Express"?