Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, Michał Piróg i Andrzej Piaseczny przed laty byli parą. Z tego względu wielu oczekiwało od tancerza wypowiedzi na temat coming outu piosenkarza. Wprost zapytał o to jeden z instagramowych obserwatorów Piróga. I odpowiedź uzyskał. Co powiedział domniemany były partner Piasecznego?

Związek Michała Piróga i Andrzeja Piasecznego - co wiadomo?

Michał Piróg otwarcie mówił i mówi o tym, że jest osobą homoseksualną. W wydanej kilka lat temu książce opisał swój związek z gwiazdorem, którego nazwiska nie podał. Według niektórych nie pozostawił jednak wątpliwości, o kogo chodzi. Tą osobą miał być właśnie Andrzej Piaseczny. Mimo licznych medialnych publikacji, piosenkarz nigdy nie potwierdził ani nie zaprzeczył tym doniesieniom. Teraz gdy dokonał coming outu, wielu oczekiwało, że Piróg zabierze głos w tym temacie.

Michał Piróg o coming oucie Piaska

Nie jest zatem zaskoczeniem, że internauci czekali na komentarz Michała Piróga. Ten krótko o odpowiedział na pytanie zadane mu przez fana w instagamowym Q&A:

Gratuluję Andrzejowi z całego serca. To ważne powiedzieć przed światem kim się jest. Osoby heteronormatywne temu się dziwią i pytają: "po co". Pytają, bo nigdy nie musiały tej sfery przed światem skrywać. To wyzwolenie z ciemności, strachu i presji. Coś niesamowitego. Tego mu życzę. Żeby właśnie tak się teraz czuł. Zupełnie wolny - napisał tancerz na InstaStory.

Oryginalną wypowiedź Michała Piróga znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzeja Piasecznego dokonał coming outu. Zaśpiewał o miłości do "niego"