W trzeciej edycji "Dance Dance Dance" nie zobaczymy wielu osób, które do tej pory pracowały przy show i zdobyły sympatię widzów. Zamiast Anny Muchy i Roberta Kupisza w fotelach jurorskich zasiądą Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola, którym towarzyszyć będzie Ida Nowakowska. Wymieniono również prowadzących, a nowymi gospodarzami zostali Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora. Nic więc dziwnego, że tego typu zmiany w obsadzie produkcji, wywołują niemałe kontrowersje.

Michał Piróg krytykuje Agustina Egurrolę i inne gwiazdy, które przeszły z TVN do TVP

Atmosferę podgrzewają wypowiedzi gwiazd i internautów w mediach społecznościowych. Najpierw Anna Mucha wyznała, że zarząd TVP podjął decyzję o jej zwolnieniu bez przeprowadzenia z nią jakichkolwiek rozmów, później widzowie dziwili się, że w jury zasiądzie utytułowana sportsmenka. Teraz głos w dyskusji zabrał Michał Piróg - skrytykował udział w "Dance Dance Dance" Agustina Egurroli, który w przeszłości zasiadał w jury "You Can Dance" w TVN-ie.

- "You Can Dance" to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: "to tylko rozrywka. Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. 

Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje. Jedni uprawiają seks, bo kochają partnera/partnerkę, inni bo kochają seks, a inni bo kochają pieniądze #amen - napisał Piróg na Instagramie.

Przypomnijmy, że w "You Can Dance" swoją karierę zaczynała również Ida Nowakowska, która wystąpiła w programie najpierw jako uczestniczka, a następnie jurorka. Produkcję TVN prowadziła też w przeszłości Particia Kazadi, która po latach zgodziła się na udział w 1. edycji tanecznego programu TVP.

Myślicie, że Agustin Egurrola odpowie na zaczepkę?