Michał Piróg to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show biznesie. 40-latek swoją popularność zawdzięcza takim programom jak "You Can Dance - Po prostu tańcz" oraz "Top Model", gdzie pełni rolę jurora oraz prowadzącego. Prezenter nigdy nie ukrywał swojej orientacji seksualnej, otwarcie mówiąc o tym, że jest gejem. Często bierze udział w kampaniach społecznych wspierających środowiska LGBT. Teraz, gwiazdor TVN zdecydował się na rozbieraną sesję zdjęciową dla magazynu "Replika". Dlaczego to zrobił? Więcej o odważnych zdjęciach Michała Piróga przeczytacie poniżej. 

Michał Piróg nago!

Michał Piróg rozebrał się dla magazynu "Replika". Prowadzący "Top Model" wziął udział w sesji zdjęciowej do kalendarza promującego kampanię "Nie wstydź się". Swoje nagie zdjęcie, na którym pokazuje pośladki, 40-latek zamieścił na Instagramie z bardzo ważnym przesłaniem. 

Nagie sesje i temat cielesności zawsze nas krępują są tematami tabu. Ja podczas programu "Top Model" zawsze się zastanawiałem czy faktycznie to taki problem rozebrać się przed innymi. Powiem tak jest jakiś w tym stres, ale ja się pytam czemu? W czasach kiedy kreowany jest model idealnego wzorca sami wpadamy w kompleksy z kolejnych powodów. Czas się chyba wyzwolić - napisał pod zamieszczonym zdjęciem Michał Piróg

Fani pod opublikowanym postem gratulowali Pirógowi odważnej sesji. Nagie zdjęcia gwiazdora miały na celu walkę z kompleksami dotyczącymi swojego ciała. Oprócz Michała Piróga, do kalendarza, który jest już dostępny w sprzedaży, rozebrali się także między innymi Jacek Poniedziałek oraz Radek Pestka z chłopakiem.

Zdjęcia z odważnej sesji Michała Piróga znajdziecie w naszej GALERII >>

Jak oceniacie zdjęcia Michała Piróga? 

ZOBACZ TAKŻE: Uczestnik "Top Model" trafił do szpitala! Konieczna była skomplikowana operacja