Łukasz Jakóbiak już jakiś czas temu rozpoczął na swoim kanale na na YouTubie cykl "Jak Mieszkają Gwiazdy", w którym odwiedza gwiazdy w ich domach. Youtuber wprosił się już m.in. do mieszkań Joanny Przetakiewicz, która została jego partnerką w showAzja Express 2, oraz Agnieszki Kaczorowskiej. Teraz odwiedził zaś warszawskie mieszkanie Michała Piróga. Zwiedzając przytulne lokum choreografa gospodarz show zauważył w pewnym momencie, że Piróg ma u siebie wszystkie amulety z Azja Express 2.Skąd się u niego wzięły? Przypomnijmy, że zgodnie z regułami show, osoba, która odpada, przekazuje swoje amulety wybranej parze. Jeśli więc Michał jest w ich posiadaniu, to wszystko wskazuje na to, że dotarł do samego finałuAzja Express 2, a tym samym może być zwycięzcą show! Czy tak jest w rzeczywistości?

Michał Piróg wygrał Azja Express 2?

Kiedy Łukasz Jakóbiak pokazał amulety Michała Piróga w swoim programie, tancerz wyraźnie się zmieszał i nalegał, aby ich nie filmować. Youtuber go jednak nie posłuchał, nagrał ten fragment i wmontował go do kolejnego odcinka swojego programu!

ZOBACZ: KIM JEST PIOTR CZAYKOWSKI, partner Michała Piróga w AZJA EXPRESS 2?

Fani Azja Express 2 od razu zarzucili Jakóbiakowi, że ujawnił zwycięzcę Azja Express przed czasem i zabrał im zabawę z oglądania show! Youtuber utrzymuje jednak, że to, co pokazał w swoim cyklu, wcale niczego nie zdradza i wciąż pozostawia szerokie pole do spekulacji, kto jest faktycznym zwycięzcą programu TVN. Co dokładnie napisał na ten temat Jakóbiak?

Łukasz Jakóbiak o zwycięzcy Azja Express 2:

"Może wygra, a może nie. Nikt nie odważy się zasugerować, kto wygrał, a kto przegrał, bo chyba domyślasz się, że to droga produkcja TVN-u (najdroższa) i jeżeli ktoś zepsuje zabawę, to nie żyjemy. Jest też coś takiego jak umowa. Z tego powodu nie ograniczaj swojego widzenia na różne sytuacje."

A Wam jak się wydaje? Czy MichałPiróg faktycznie wygrał 2. edycję Azja Express? A może jedynie na potrzeby nagrania programu pożyczył amulety od zwycięzcy i rozłożył je u siebie, żeby przed finałem show podsycić emocje…?

CZYTAJ TEŻ: JAK MIESZKA JOANNA PRZETAKIEWICZ?

Zobaczcie, jak wyglądała wizyta Łukasza Jakóbiaka u Michała Piróga: