Michał Szpak nie od dziś znany jest z angażowania się w różnego rodzaju działalność dobroczynną. Charyzmatyczny wokalista regularnie składa wizyty młodym pacjentom szpitali dziecięcych oraz włącza się w akcje charytatywne. Ostatnio chociażby zaangażował swój fanklub do zbiórki pieniędzy na leczenie Mai Kapłon, finalistki 8. edycji programu "The Voice of Poland". Równolegle z tą kwestą odbywa się teraz także wyjątkowa licytacja, która cieszy się rekordowym zainteresowaniem. Dochód z aukcji zostanie przekazany na leczenie chorego na raka żołądka Mateusza Pergałowskiego. Mężczyzna w listopadzie tego roku skończył zaledwie 30 lat. Ma żonę i dwoje małych dzieci.

Spotkanie z Michałem Szpakiem - aukcja charytatywna

Na stronie charytatywni.allegro.pl można wylicytować spotkanie z Michałem Szpakiem w ekskluzywnej restauracji. Co ciekawe, już na tydzień przed zakończeniem licytacji licznik przekroczył magiczną barierę 20 tysięcy złotych.

Dodajmy, że spotkanie z Michałem Szpakiem można licytować na portalu Charytatywni Allegro do piątku, 6 grudnia 2019 do godz. 20:16. Aukcję znajdziecie >> TUTAJ.

SPRAWDŹ TEŻ: Maja Kapłon walczy o zdrowie. Szpak i Bednarek pomagają w zbiórce pieniędzy na operację w USA