W sieci pojawił się już kolejny fragment roastu Michała Szpaka. Piosenkarz zgodził się wziąć udział w kontrowersyjnym projekcie, który wzbudza mocno mieszane uczucia. W programie pełnym obraźliwych uwag serwowanych na wesoło pojawią się m.in. Hubert Urbański Beata Tadla i  stała ekipa Stand-up Polska: Bartosz Zalewski, Karol Kopeć, Sebastian Rejent oraz Michał Kempa. Ich zadaniem będzie bezkarne obrażanie i naśmiewanie się z tegorocznego reprezentanta Polski na Eurowizji. Co Szpak usłyszy na swój temat podczas emisji programu?

„Ty durniu, ty cymbale, ty kapuściany łbie, ty jełopie, ty frajerze…”. To tylko niektóre z wyzwisk, które padną tego wieczoru pod jego adresem. Jak się jednak okazuje, Michał się nie obraził się za nie podczas nagrania jego roastu. Bezcenne będą także reakcje na nie Wojewódzkiego, Urbańskiego i Tadli. Gwiazdy telewizji robią podczas teasera programu miny, o jakie byśmy ich nie podejrzewali!

Zobacz: Piotr Stramowski i Lara Gessler  dziś u Kuby Wojewódzkiego. O czym opowiedzą Królowi TVN-u?

Przypomnijmy, roast Szpaka jest dopiero drugim programem w tym stylu nagranym przez TVN. Na początku zeszłego jesiennego sezonu telewizyjnego rosatowi poddał się jego pomysłodawca, Kuba Wojewódzki. Wówczas naśmiewali się z niego m.in. Dawid Podsiadło, Aberad Giza i Anna Dereszowska. Czy tym razem będzie równie zabawnie i strasznie jak wtedy?

Przekonamy się już w najbliższy czwartek (29 września) o godzinie 22:30 w TVN. Będzie oglądać ten słodko-pikantny program?