Michał Szpak kolejny raz udowadnia, że ma wielkie serce. Popularny wokalista, który m.in. regularnie odwiedza młodych podopiecznych szpitali, zgodził się wystąpić na walentynkowym koncercie, z którego cały dochód zostanie przekazanie na leczenie ciężko chorego chłopca. Już 18 lutego 2018 w warszawskim klubie Proxima charyzmatyczny trener "The Voice of Poland" zaśpiewa rockowe hity z lat 80. i 90. na imprezie zorganizowanej z myślą o małym Tomku Panku, który urodził się z rzadką chorobą o nazwie zespół Pierre'a Robina. Chłopiec dodatkowo cierpi na padaczkę lekooporną, napadowe zaburzenia pozapiramidowe, zaburzenia widzenia oraz zmaga się z opóźnionym rozwojem psychoruchowym. Rodzicom Tomka niestety ciężko jest zebrać pieniądze na kosztowne leczenie i rehabilitację.

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK świętuje olbrzymi sukces. Jego hit zarobił już kilkaset tysięcy!

Walentynki 2018 z Michałem Szpakiem

HEARTrockowanie, na którym gościnnie wystąpi Michał Szpak, to idealna propozycja dla tych, którzy lubią mocniejsze klimaty. Poza autorem hitu "Don't Poison Your Heart" głównie wystąpią na nim artyści ze sceny rockowej. Cała akcja powstała z inicjatywy podwarszawskiego zespołu The Kroach i ich menedżerki Claudii Antoszewski.

- Michał był nastawiony bardzo pozytywnie i podobała mu się idea i styl naszego wydarzenia. Ze względu na jego bardzo napięty grafik koncertowy, rozmowy trwały dość długo, ale ostatecznie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i jestem bardzo zadowolona, że mamy w swoich szeregach taką osobistość - zdradziła nam organizatorka koncertu.

Ostatnie bilety na ten wyjątkowy koncert w cenie 30 zł można nabyć już teraz poprzez wysłanie prywatnej wiadomości na fanpage'u HEARTrockowanie na Facebooku lub wysłanie maila na heartrockowanie@gmail.com. 29 stycznia do sprzedaży trafi druga pula biletów w cenie 40 zł.