Michał Szpak na Eurowizji 2018 razem z Martą Gałuszewską to najnowsza plotka krążąca po portalach internetowych odnośnie polskich preselekcji. Wielu fanów wokalisty zresztą zareagowało na nią bardzo entuzjastycznie, twierdząc, że duet trenera i zwyciężczyni 8. edycji "The Voice of Poland" w piosence "Don't Poison Your Heart" miałby ogromne szanse na zwycięstwo nie tylko w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2018, ale także w finale konkursu w maju w Lizbonie. Jak są rzeczywiste plany Michała Szpaka odnośnie startu w tegorocznej Eurowizji? Na portalu ESKA.pl znalazło się oficjalne oświadczenie managementy artysty w tej sprawie.

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK na walentynkowym koncercie dla ciężko chorego chłopca. Kiedy i gdzie?

Michał Szpak na Eurowizji 2018

Z komunikatu firmy J&J wynika, że Michał Szpak rzeczywiście rozważał wspólny występ z Martą Gałuszewską na Eurowizji 2018! Ich współpraca napotkała się jednak z przeszkodami związanymi z tym, że są podopiecznymi dwóch różnych wytwórni muzycznych.

- Firma fonograficzna wydająca albumy Michała Szpaka Sony Music Entertainment Poland zwróciła się do firmy fonograficznej Universal Music Polska wydawcy albumów Marty Gałuszewskiej z zapytaniem o możliwość startu Michała i Marty z piosenką Don’t Poison Your Heart w duecie w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Sony Music dostało od firmy Universal odpowiedź odmowną.

Dodatkowo Management Michała Szpaka firma J&J Musicart zwróciła się z nieoficjalnym zapytaniem do samej Marty Gałuszewskiej czy chciałaby wziąć w udział w Eurowizji wraz z Michałem, a sama artystka zareagowała na ten pomysł bardzo entuzjastycznie - czytamy w oświadczeniu menedżera Michała Szpaka.

Co to wszystko oznacza? Michał Szpak nie dostał zgody na eurowizyjny duet z Martą Gałuszewską w utworze "Don't Poison Your Heart", jednak nie oznacza to, że zarówno Michał jak i Marta nie zgłosili się do polskich preselekcji osobno. Wszystko wyjaśni się już 6 lutego, gdy TVP ujawni listę wykonawców zakwalifikowanych do Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2018.

Zdjęcia Michała Szpaka i Marty Gałuszewskiej z ich wspólnych występów możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>