Co łączy Michała Szpaka i Ralpha Kaminskiego poza miłością do muzyki? Tych dwoje zdolnych wokalistów nie tylko pochodzi z tego samego miasta i ma za sobą udział w muzycznym talent show "X Factor" w TVN. Jak udało nam się ustalić, Michał Szpak i Ralph Kaminski to kuzyni. Fakt, że autor eurowizyjnego hitu "Color of Your Life" i alternatywny piosenkarz są rodziną może być zaskoczeniem dla wielu fanów, ale nie jest żadną tajemnicą dla mieszkańców 36-tysięcznego Jasła, gdzie urodzili się obaj artyści. Co ciekawe, spokrewnieni wokaliści przyszli na świat w tym samym roku i to na dodatek w tym samym miesiącu - Michał Szpak jest tylko dwa tygodnie młodszy od Rafała Kamińskiego, bo tak właściwie nazywa się jego zdolny kuzyn. Co Ralph myśli o karierze Michała? Sprawdź, co powiedział na jego temat w 2017 roku:

- Michał robi świetną robotę i to jest niesamowity sukces. Ja mu też ogromnie gratuluję, ponieważ on doszedł do tego wszystkiego sam. Z małego mieszkanka z bloku wypłynął na ten wielki świat, gdzie są same znajomości. U mnie jest tak samo. Zawsze mi mówiono, że nie mam szans, bo nie mam znajomości, moi rodzice nigdy nie byli w show-biznesie - wyznał w wypowiedzi dla "Faktów Jasielskich".

Michał Szpak i Ralph Kaminski to kuzyni

Michała Szpaka i Ralpha Kaminskiego łączy nie tylko pokrewieństwo, wiek, udział w tym samym programie telewizyjnym i tworzenie muzyki. Już na pierwszy rzut oka widać, że kuzynów łączy także zamiłowanie do niebanalnych kreacji i odważnych stylizacji scenicznych, do których zalicza się także makijaż. Ralph praktycznie nie wychodzi na scenę bez pomalowanych oczu i brokatu na twarzy - a to przecież elementy image'u doskonale znane miłośnikom Szpaka z początku jego kariery.

Wspólne zdjęcia Michała Szpaka i Ralpha Kaminskiego znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MICHAŁ SZPAK pokazał całą rodzinę! Tak wygląda babcia, tata i brat gwiazdora