Michał Szpak od początku kariery podkreśla, jak bardzo ważna jest dla niego rodzina, a zwłaszcza dobre kontakty z rodzeństwem. Przypomnijmy, że artysta ma starszego brata Damiana oraz dwie siostry, Marlenę i Ewę. Ta pierwsza jest zresztą doskonale znana fanom wokalisty. Doradzała mu w "The Voice of Poland", a także występowała razem z nim na koncertach w ramach trasy Classica Tour. To właśnie razem ze swoją starszą siostrą Michał udzielił wywiadu, w którym poruszono temat dzieci. Czy Michał Szpak marzy o dużej rodzinie? - Jeśli mieć dzieci, to tylko kilkoro. Nigdy jedno! - odpowiedział wymijająco Michał w rozmowie z dziennikarką "Party". Nieco więcej postanowiła jednak zdradzić Marlena: - Oboje jesteśmy skupieni na karierze, ale myślę, że gdy zaczniemy zakładać swoje rodziny, to będą one wielodzietne.

Michał Szpak chce mieć dużo dzieci?

Michał Szpak w tym roku kończy 28 lat, ale wygląda na to, że póki co nie spieszy mu się z założeniem rodziny. W roli rodzica zdecydowanie w pierwszej kolejności widzi swoją 30-letnią siostrę Marlenę. - Maryś, jesteś najstarsza, więc trzymam za ciebie kciuki! - powiedział w wywiadzie.

Michał Szpak jak na razie od początku kwietnia sprawdza się w roli ojca chrzestnego. Zdjęcia wykonawcy singla "King of the Season" i jego siostry Marleny Szpak znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK reaguje na plotki o relacji z Martą Gałuszewską