Michał Szpak wystąpił podczas finału Mister Supranational 2017 w Krynicy Zdrój w lateksowych spodniach! Podczas konkursu 34 kandydatów do tytułu, zaprezentowało się na scenie kilku odsłonach: m.in. w strojach kąpielowych, w stylizacjach streetowych, w garniturach oraz podczas prezentacji w stylu Jamesa Bonda - w eleganckich garniturach. Uroczystą galę poprowadziły Paulina Chylewska i Davina Reeves, a na scenie mogliśmy zobaczyć występy Haliny Mlynkowej, Aleksandry Szmyd i właśnie Michała Szpaka, który skradł całe show! Jakie utwory wykonał Michał Szpak?

Michał Szpak - występ na gali Msiter Supranational 2017

Michał Szpak podczas gali Mister Supranational zaprezentował się na scenie w bardzo oryginalnej stylizacji. Wokalista miał na sobie lateksowe spodnie, golf, błyszczącą marynarkę oraz ciężkie, rockowe buty. Wykonał swój największy przebój - Color Of You Life, z którym reprezentował Polskę na Eurowizji 2016, nowy singiel Don't Poison Your Heart oraz balladę Real Hero. Wideo z występów Michała Szpaka, możecie obejrzeć poniżej.

POLECAMY: Mister Supranational 2017 wybrany! Szarfa najprzystojniejszego trafiła do Mistera Wenezueli. Jak poradził sobie Polak?

Jak wypadł Michał Szpak podczas gali Mister Supranational 2017? Przyćmił kandydatów? ;)