Występ Michała Szpaka na Sylwestrze 2019 z Polsatem to jeden z najbardziej wyczekiwanych punktów kilkugodzinnego show. Trudno jest się jednak temu dziwić. Wykonawca eurowizyjnego hitu "Color Of Your Life" co roku zachwyca publiczność nie tylko swoimi imponującymi umiejętnościami wokalnymi, ale także niesamowitymi kreacjami, które zazwyczaj przełamują tradycyjne podejście do męskich stylizacji. Tych, którzy znają i lubią Szpaka, z pewnością nie zaskoczy fakt, że artysta przygotował na witającą 2020 roku Sylwestrową Moc Przebojów coś naprawdę specjalnego. Znamy szczegóły!

Michał Szpak zdradza sekret sylwestrowych kreacji

- Strój na sylwestra na pewno będzie wyrażał moją radość wejścia w Nowy Rok, ale też będzie takim kostiumem, który będzie zaznaczał walkę, bo przecież Nowy Rok przynosi nowe wyzwania, którym będzie trzeba stawić czoła. Na pewno będzie kilka wyjść, więc ukażę siebie w kilku odsłonach – trochę romantycznej, trochę rockowej, na pewno też w mrocznej - zdradził na nieco ponad tydzień przed Sylwestrową Mocą Przebojów.

Co ciekawe, Michał Szpak przy okazji zdradził także, że jego sceniczna garderoba rozrasta się w takim tempie, że wszystkie kreacje już dawno przestały się mieścić w jego mieszkaniu.

- Myślę, że kreacje, które posiadam nie można liczyć w dziesiątkach, a raczej w setkach. Jest kilka miejsc, w których je przechowuję, bo niestety w moim mieszkaniu już się nie mieszczą, więc czasami są u znajomych, czasami są one w piwnicy, a może w przyszłości będzie tak, że będę sobie w stanie otworzyć takie własne małe muzeum kreacji, które były dla mnie znaczące - opowiedział.

Przypominamy, że Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 z udziałem Michała Szpaka już 31 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie.

SPRAWDŹ: Sylwester 2019 - ile zarobią gwiazdy? Górniak, Grzeszczak, Kozidrak, Rodowicz