Radujcie się fani Michała Szpaka - wokalista ma już dla was swój nowy singiel! Trener The Voice of Poland wykonał premierowo swoją pierwszą od dwóch lat nową piosenkę w czasie półfinału 8. edycji programu. Jeśli jesteście wiernymi widzami tego show, to zapewne macie teraz wrażenie, że coś was ominęło. Nic dziwnego, bo ten występ nie został jeszcze wyemitowany w telewizji. Premiera nowego singla Michała Szpaka pod tytułem "Don't Poison Your Heart" miała miejsce jednak nieco później, bo we wtorek, 21.11.2017 na antenie Radia Zet, a o północy utwór pojawił się we wszystkich serwisach muzycznych. Klimatyczny teledysk dostępny jest z kolei już od piątku na YouTube. Co jeszcze wiemy na temat tego utworu?

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK stracił bliską osobę. Fanklub wokalisty pogrążony w żałobie.

Michał Szpak - Don't Poison Your Heart

Nowa piosenka Michała Szpaka 2017 to utwór w języku angielskim. Jeśli spodobały wam się kompozycje nawiązujące do muzyki z lat 80. i 90. na krążku "Byle Być Sobą", to power ballada "Don't Poison Your Heart" eksponująca wokalne możliwości Michała i ukazująca jego rockową stronę z pewnością również przypadnie wam do gustu. Wytwórnia wokalisty potwierdza, że najnowszy kawałek to pierwsza zapowiedź długo wyczekiwanej, drugiej płyty wokalisty. Data premiery albumu niestety nie jest jeszcze znana.

Zdjęcia z sekretnego występu Michała Szpaka z piosenką "Don't Poison Your Heart" w The Voice of Poland oraz okładka singla do sprawdzenia już teraz w naszej GALERII. Teledysk możecie obejrzeć w całości już teraz poniżej.