Nowa płyta Michała Szpaka jest już prawie gotowa! W ramach swojej niedawnej wizyty w Chicago wokalista odwiedził jedną z polskich rozgłośni radiowych, gdzie po raz pierwszy ujawnił szczegóły swojego drugiego albumu. Okazuje się, że wykonawca hitu "Don't Poison Your Heart" dzień przed wylotem do Stanów Zjednoczonych kończył już prace nad swoim drugim długogrającym krążkiem. To świetna wiadomość dla fanów artysty, którzy już nie mogli się doczekać informacji na temat nowości muzycznych od swojego ulubionego wykonawcy. Przypomnijmy, że nowa płyta Szpaka miała się bowiem pierwotnie ukazać na wiosnę. Co więc już wiemy? Tracklistę nadchodzącego wydawnictwa o nieznanym jeszcze tytule zasilą tym razem wyłącznie piosenki w języku angielskim. Michał zapewnia, że materiał,  który finalnie znalazł się na płycie, to coś, czego nikt się po nim absolutnie nie spodziewa.

- To będzie ogromna niespodzianka dla słuchaczy, takiego Michała nawet ja nie znałem! - wyznał podczas audycji.

Nowa płyta Michała Szpaka 2018 - data premiery

Czyżby Michał Szpak kojarzony do tej pory z rockiem, śpiewem klasycznym i patetycznym popem zdecydował się nagrać płytę w zupełnie innym stylu? Częściową odpowiedź na to pytanie daje nam premiera nowej piosenki "King Of The Season", którą artysta zaśpiewał pierwszy raz 20 maja w studiu "Dzień Dobry TVN". O tym, czy cały album utrzymany jest w podobnym klimacie, przekonamy się już 7 września 2018 roku. Michał Szpak sam ujawnił na czacie z fanami, że jest to oficjalna data premiery jego krążka. Wokalista co prawda wcześniej zapowiadał, że jego nowa płyta ukaże się pod koniec maja, ale najwidoczniej prace nad materiałem nieco się przedłużyły. Przypomnijmy, że dyskografię Michała Szpaka zamyka krążek "Byle być sobą" z 2015 roku, który uzyskał w Polsce status platynowej płyty.

Kupicie drugą studyjną płytę Michała Szpaka? My już nie możemy się doczekać premiery! Zdjęcia artysty znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK wraca z nową piosenką "King Of The Season". Będzie hit lata?