Michał Szpak ma prostą radę dla wszystkich, którzy są świadkami molestowania. Autor eurowizyjnego hitu "Color of Your Life" wypowiedział się na bardzo głośny ostatnio temat wykorzystywania seksualnego i nadużyć wobec dziewcząt i kobiet. Co prawda wokalista osobiście nie promował akcji #MeToo na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych, ale podzielił się swoją opinią na ten temat. 

 - Jest to niewyobrażalne dla mnie, że człowiek może zrobić krzywdę drugiemu człowiekowi, w sposób werbalny czy też nie - wyznał poruszony artysta dziennikarce serwisu "Party".

Co jeszcze powiedział Michał Szpak na temat molestowania seksualnego?

ZOBACZ: POLSKA MODELKA bita przez chłopaka! Pokazała drastyczne zdjęcia! O kogo chodzi? [FOTO]

Michał Szpak o akcji #MeToo

Michał Szpak ostro potępia sprawców napaści seksualnych wobec kobiet. Wokalista zdradził, że gdyby w jego otoczeniu doszło do takiej sytuacji, to "ta osoba miałaby naprawdę ogromne problemy". Co więcej, apeluje do wszystkich, aby nie pozostawali obojętni na wszelkie przejawy przemocy bez względu na to, czy dotyczą naszych bliskich, czy zupełnie obcych osób.

 - Takie rzeczy nie powinny się dziać. Na takie rzeczy powinny być wyczulone wszystkie osoby i nie być w stosunku tego obojętne, więc jakikolwiek sygnał jest widoczny, czy to jest twoja koleżanka czy to nie jest twoja koleżanka, absolutnie reakcja po prostu na sto procent - powiedział Michał Szpak.

W pełni zgadzamy się ze słowami Michała Szpaka i was również zachęcamy do tego, aby stanowczo reagować na przypadki krzywdzenia kobiet.

SPRAWDŹ TEŻ: MICHAŁ SZPAK "Marlenie zawdzięczam fakt, że dziś stoję na scenie". To dzięki niej śpiewa?