Odkąd Michał Szpak odniósł sukces na 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie w maju tego roku, oczy mediów są zwrócone właśnie na niego. Śledzą one każdy krok młodego wokalisty. Ten z kolei umiejętnie korzysta z tego, co zyskał, dzięki czemu  wyruszył w letnią trasę koncertową Color Of Your Life, na której zaśpiewał swoje największe przeboje. Występy finalisty X Factora cieszą się dużą popularności wśród osób w różnym wieku.

O życiu osobistym Michała Szpaka mówiło się dużo w zeszłym roku. Wszystko dlatego, że w marcu 2015 r. zmarła jego ukochana mama, której zadedykował zresztą debiutancki album Byle Być Sobą oraz występ na Eurowizji.

ZOBACZ: Joanna Górska ma raka. Dziennikarka zniknęła z anteny Polsat News [FOTO]

W miniony weekend piosenkarz był jedną z gwiazd koncertu Morze Przebojów, który zorganizowany został przez stację TVN w Koszalinie. Zaproszone gwiazdy wykonały największe hity mijającego roku oraz zaśpiewały w duecie z młodymi wokalistami z programów typu talent-show. Michał Szpak na scenie pojawił się z siostrą Ewą i wykonał tytułowy utwór ze swojej debiutanckiej płyty. Poniżej nagranie z ich innego występu, podczas koncertu wokalisty z Sopotu (odbył się dzień później).

W Internecie Michał Szpak pochwalił się zdjęciami również z młodszą siostrą Marleną. Czy obie są podobne do sławnego brata? Oceńcie sami! 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Michał Szpak oto 9 najlepszych stylizacji scenicznych wokalisty. Zostanie nową ikoną stylu? [ZDJĘCIA]