Michał Szpak zaledwie kilka dni temu z dumą zaprezentował efekty swoich treningów na siłowni. Nowy juror programu The Voice of Poland zamieścił na Facebooku wpis, w którym zestawił ze sobą swoje dawne zdjęcia z tymi obecnymi. Na przykładzie tych trzech ujęć możemy zauważyć, jak przez ostatni rok zmieniła się sylwetka wokalisty. Kiedyś ciało Michała przypominało to należące do chudego chłopca. Teraz Michał może poszczycić się już figurą młodego mężczyzny, na co od razu zwrócili uwagę jego zagorzali fani!

Przy okazji swojego wpisu Michał Szpak zwrócił uwagę na ramiona, które dawniej były bardzo wątłe, a obecnie są imponująco atletyczne! Michał Szpak nie ukrywa, że jego obecny wygląd jest wynikiem ciężkiej pracy na siłowni, którą artysta nierzadko relacjonował na swoich mediach społecznościowych. Przy tej okazji piosenkarz podziękował także swojemu trenerowi za jego pasję, wytrwałość i poświęcenie.

ZOBACZ: URODZINY MICHAŁA SZPAKA Zobacz sesję artysty w "Gali" [ARCHIWUM]

Przypomnijmy, Michał Szpak ćwiczy na siłowni z trenerem gwiazd, Tadeuszem Gaurem, do którego na treningi przychodzą także m.in. Dawid Kwiatkowski, Jessica Mercedes, Honorata Skarbek i Wujaszek Liestyle.

A jaki efekt przyniosły treningi Michała Szpaka z Tadeuszem Gauerem? W naszej GALERII znajdziecie półnagie zdjęcia Michała Szpaka ;-) Zdążył się już dorobić upragnionej sylwetki Adonisa? Faktycznie wygląda lepiej niż rok temu?