Michał Szpak od początku kariery kojarzony jest z długimi kręconymi włosami w kolorze brązowym. Nic więc dziwnego, że każda wizyta artysty w salonie fryzjerskim przyprawia o mocniejsze bicie serca nie tylko jego fanów, ale także media. Niektóre portale o gwiazdach tym razem nieco zagalopowały się w domysłach, przez co wielu internautów od paru dni jest mylnie przekonanych, że Michał Szpak przefarbował swoje włosy na blond. Krążące po sieci zdjęcia okazały się być jednak jedynie archiwalnymi fotografiami, na których wokalista nosi perukę. Jaka więc zmiana tak naprawdę zaszła we fryzurze Michała Szpaka? Już wiemy!

Nowa fryzura Michała Szpaka 2018

Artykuły o blond fryzurze Michała Szpaka rozbawiły nie tylko jego wiernych fanów, ale samego zainteresowanego. Wykonawca singla "Rainbow" postanowił więc uspokoić wszystkich i na Instagramie po raz pierwszy zaprezentował efekt swojej ostatniej wizyty u fryzjera. Michał Szpak rzeczywiście nałożył farbę na swoje włosy. Tym razem jednak zdecydował się jedynie na pasemka, ale za to w jakim kolorze! Trzeba przyznać, że intensywny turkusowy odcień bardzo pasuje do niego, jak i całej oprawy trasy koncertowej Dreamer Tour.

Dodajmy, że autorem odświeżonego wyglądu Michała Szpaka jest Andrzej Wierzbicki, fryzjer znany m.in. z programu telewizyjnego "Ostre cięcie".

Zdjęcia Michała Szpaka w nowej fryzurze znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: QUIZ: Do drużyny, którego z trenerów "The Voice of Poland" trafisz?