Michał Szpak od początku kariery w polskim show-biznesie podkreślał, że największym wsparciem jest dla niego rodzina. Ostatnio wokalista postanowił odwiedzić rodzinną miejscowość Jasło, położoną w województwie podkarpackim, gdzie mieszkał zanim stał się rozpoznawalny. 28-latek spotkał się z rodziną, a na jego profilu na Instagramie pojawiły się urocze zdjęcia z ojcem, Andrzejem. 

Michał Szpak pokazał ojca

Michał Szpak ma troje rodzeństwa: młodszą siostrę Ewę, starszą siostrę Marlenę i starszego brata Damiana. Mama piosenkarza zmarła 9 marca 2015 roku po długiej i ciężkiej chorobie. W rozmowie z Vivą wokalista wyznał, że:

Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości. Na pewno jestem uparty jak ona.

Szpak ma bardzo dobre relacje z ojcem, co zresztą pokazał dodając z nim dwa zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Na czułych fotografiach obaj mężczyźni są uśmiechnięci i towarzyszą im ukochane psy. Sam Michał dodał w opisie jednego ze zdjęć wyznał:

Dzień Ojca jest zawsze wtedy, kiedy go spotykamy. 

Gwiazdor otrzymał wiele ciepłych komentarzy od internautów:

Widać, że jaki ojciec, taki syn, chwilę bezcenne.

Cudownie widzieć Wasze szczęście i uśmiechy na twarzy. 

Obserwatorzy piosenkarza również zauważyli, że jest on podobny do swojego taty. 

Kim jest Andrzej Szpak, tata Michała Szpaka?

Tata Michała Szpaka, Andrzej Szpak śpiewał w chórze. Wokalista w rozmowie z magazynem "Gala", że jego tata w młodości miał pseudonim Anioł:

Tata w młodości miał ksywkę Anioł. Coś w tym jest, bo ja traktuję go jak swojego osobistego Anioła Stróża.

Mężczyźni mają bardzo silną więź i choć ze względu na karierę Michała nie widują się często, to mają bardzo dobre relacje i są ze sobą blisko. Po śmierci mamy Michała, bardzo się wspierali. 

Zobacz wspólne zdjęcia wykonawcy hitu "Don't Poison Your Heart" i jego ojca w naszej GALERII >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień Ojca jest zawsze wtedy kiedy go spotykamy ❤️ #family

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial) Lip 8, 2019 o 3:02 PDT 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Starling’owie #father #son #pets #smile

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial) Lip 8, 2019 o 12:21 PDT