Michał Szpak od początku kariery w show-biznesie podkreśla, że największym wsparciem jest dla niego rodzina. Fani wokalisty najlepiej znają jego starszą siostrę, Marlenę, która nie tylko wielokrotnie występowała z nim razem na scenie, ale także jako profesjonalna śpiewaczka udzielała praktycznych porad członkom jego drużyny w programie "The Voice of Poland". Ostatnio jednak uwaga mediów skupiła się na starszym bracie artysty, Damianie. Szpak bowiem zabrał go ze sobą do Tajlandii, gdzie odbyła się tegoroczna edycja akcji "Eska odwołuje zimę". Michał chętnie dzielił się w mediach społecznościowych wspólnymi zdjęciami z bratem, a uwadze internautów nie umknął fakt, że Damian Szpak to prawdziwy przystojniak!

Michał Szpak pokazał przystojnego brata

Michał Szpak i jego rodzeństwo altruizm mają zapisany w genach? Wokalista często wykorzystuje swoją popularność do niesienia pomocy chorym i potrzebującym. Nie dziwi nas więc, że ten temat nie jest też obcy jego starszemu bratu. Damian Szpak pracuje na co dzień jako ratownik medyczny.

Michał i Damian Szpak są do siebie podobni? Zobacz zdjęcia wykonawcy hitu "Don't Poison Your Heart" i jego brata z wyjazdu do Tajlandii w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Michał Szpak pokazał całą rodzinę! Tak wygląda babcia, tata i brat gwiazdora