W końcu, po dwóch dniach sam Michał Szpak potwierdził oficjalnie to, czym fani żyli od kilku dni! Szpak napisał na sowim Facebooku, że faktycznie został jurorem i trenerem popularnego talent-show w TVP. Jak dokładnie ujął to w słowa?

„Moi drodzy wieści mam dla Was niemałe gdyż już oficjalnie potwierdzić mogę, iż będę jurorem i przede wszystkim starał się być dobrym trenerem w ósmej edycji Voice of Poland TVP.”

W swoim wpisie Michał zapewnił, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaka będzie ciążyła na nim odpowiedzialność. Przy okazji odniósł się także do swojej przygody z programem „X-Factor”, który w 2011 roku otworzył mu drzwi do dużej muzycznej kariery:

„Kilka lat temu ja sam stałem po drugiej stronie i byłem oceniany, dlatego też doskonale wiem, jak wielkie jest to przeżycie i ile kosztuje stresu, emocji i że choć czasami się czegoś bardzo chce, to stając przed wielka publiką i jurorami można totalnie nie wytrzymać tejże presji i sam na własnej skórze przekonałem się, jak bardzo ważne jest wsparcie dla ludzi, którzy stawiają swój pierwszy krok.”

Michał poprosił też wszystkich swoich followersów, by trzymali za niego kciuki i obiecał, że postara się sprostać postawionemu przed nim zadaniu!

ZOBACZ: THE VOICE OF POLAND Znana jest już pełna lista jurorów ósmej edycji show. Michał Szpak i kto jeszcze?

My tymczasem jesteśmy niezwykle ciekawi, jakim jurorem i trenerem okaże się Michał. Myślicie, że często będzie odwracał się na swoim fotelu, aby zobaczyć, kto na tzw. „blindach” wykonuje kolejne piosenki…?