Michał Szpak opublikował lyric wideo do swojego nowego singla "Rainbow", a w sieci momentalnie zawrzało. Z wielu komentarzy pod piosenką - również w języku angielskim od zagranicznych słuchaczy - wynika, że część fanów uznaje ją za idealną propozycję na Eurowizję 2019 i zachęca artystę do startu w Krajowych Eliminacjach. To, czy Michał Szpak rzeczywiście ma w planach zgłosić się do polskich preselekcji na razie owiane jest tajemnicą, ale faktem jest, że jego najnowszy utwór rzeczywiście spełnia wszystkie warunki eurowizyjnej piosenki.

Michał Szpak zgłosi się na eliminacje do Eurowizji 2019?

"Rainbow" od Michała Szpaka to singiel, który promuje jego nową płytę "Dreamer" (premiera 7 września 2018). Fani piosenkarza, jak i samego konkursu od razu zwrócili uwagę na fakt, że jest on wykonywany w języku angielskim oraz na jego długość - jest on bowiem krótszy niż 3 minuty, a tyle maksymalnie mogą trwać kompozycje biorące udział w Konkursie Piosenki Eurowizji. Warto też dodać, że utwór opublikowano oficjalnie we właściwym momencie - eurowizyjne utwory nie mogą być prezentowane publiczne przed 1 września w roku poprzedzającym majowy konkurs.

Przypomnijmy, że o ponownym starcie reprezentanta Polski na Eurowizji 2016 mówiło się już rok temu. Wtedy jednak wytwórnia muzyczna Marty Gałuszewskiej nie wyraziła zgody na jej start w duecie z Michałem. Trener i zwyciężczyni "The Voice of Poland" chcieli zgłosić się razem z utworem "Don't Poison Your Heart".

Singla "Rainbow" możecie w całości posłuchać już teraz poniżej:

Najnowsze zdjęcia Michała Szpaka znajdziecie w GALERII >>