Michał Szpak od powrotu w maju tego roku z Konkursu Piosenki Eurowizji z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Najpierw odniósł podwójne zwycięstwo na festiwalu w Opolu, wygrywając Superjedynkę i plebiscyt Złote Opole, a następnie zaczął bardzo intensywnie koncertować po całej Polsce. Jak przyznała w wywiadzie udzielonemu Gali.pl jego stylistka i Project Menager Justyna Bulińska Levine, zapełnienie grafika koncertowego było możliwe właśnie dzięki zajęciu przez Michała na Eurowizji znakomitego 8. miejsca.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Justyna Bulińska Levine stylistka Michała Szpaka zdradza nam: Zdarza się, że Michał mnie gryzie i łapie za biust. Nasze spotkania to prawdziwy kabaret [WYWIAD]

Od jakiegoś czasu da się również zauważyć zmianę stylu ubioru młodego wokalisty. Zrezygnował on z damskich części garderoby, w tym słynnych butów na koturnie i poszedł w kierunku, który można określić jako księcioseksualny. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Michał Szpak wyrusza w dużą letnią trasę koncertową! Dowiedz się, gdzie będzie można go usłyszeć

Co więcej, postanowił również zadbać o formę. Na swoich profilach na portalach społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook, chętnie zamieszcza zdjęcia z treningów. Fani piosenkarza zauważyli, że jego ciało nabrało już masy i zostało dzięki intensywnemu wysiłkowi wyrzeźbione. Było to już widoczne podczas ekskluzywnej sesji dla Gali, w której pokazał swój tors.

Jak oceniacie metamorfozę Michała Szpaka? 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Michał Szpak wynajął nowe mieszkanie. Zobacz, jak mieszka młody wokalista