Michał Szpak to jedyny trener ostatniej edycji "The Voice of Poland", którego zobaczymy także w kolejnym sezonie programu. Przypomnijmy, że obok wykonawcy utworu "King of the Season" w panelu jurorskim jesienią w TVP2 zobaczymy także Patrycję Markowską, Grzegorza Hyżego i Piotra Cugowskiego. Na Polsat SuperHit Festiwal 2018 w Sopocie Michał zdradził nam, dlaczego zdecydował się ponownie zasiąść w fotelu trenera "The Voice". - To była na tyle fantastyczna przygoda, że jeszcze nie zdążyła mi się znudzić i cały czas daje mi wielkie emocje. To jest ogromna przyjemność móc pracować z ludźmi, którzy są na początku swojej drogi i myślę, że to przede wszystkim właśnie dlatego jestem tutaj. Zostałem trenerem w "The Voice", bo lubię tę funkcję i lubię przekazywać ludziom swoje spostrzeżenia - wyjaśnił.

Michał Szpak o Voice of Poland i Marcie Gałuszewskiej

Michał Szpak mocno zżył się z członkami swojej drużyny w "The Voice of Poland". Po koncercie sylwestrowym w Zakopanem w internecie sporo mówiło się jednak o rzekomym zgrzycie w jego relacji z Martą Gałuszewską. Okazuje się, że to własnie zwyciężczyni "The Voice of Poland 8" jest osobą, z którą Michał wciąż głównie pozostaje w kontakcie spośród swoich podopiecznych. - Widujemy się czasem na koncertach albo po prostu w Warszawie. Kontaktujemy się też ze sobą na Instagramie - zdradził wokalista.

W internecie pojawiały się też pogłoski o podobno skomplikowanej relacji łączącej młodą piosenkarkę z jej mentorem. Zapytaliśmy Michała, czy wie o plotkach, że z Martą łączy go coś więcej niż przyjaźń. - Naprawdę?! Nie miałem pojęcia. Dowiaduję się o tym jako ostatni - odpowiedział zaskoczony.

Michał Szpak aktualnie promuje swój najnowszy singiel "King of the Season", zapowiadający jego nowa płytę, która ukaże się 7 września. Marta Gałuszewska jest jedną z gwiazd Festiwalu w Opolu 2018, gdzie ze swoim hitem "Nie mów mi nie" startuje w konkursie "Premiery".

Zdjęcia Michała Szpaka i Marty Gałuszewskiej znajdziecie w GALERII >>

OPOLE 2018 - kto wystąpi? Pełna lista artystów i PROGRAM