Michał Szpak jest bardzo blisko ze swoją siostrą Marleną. Ostatnio mogliśmy się o tym przekonać na własne oczy oglądając ich w "The Voice of Poland 8", gdzie Michał zadebiutował w roli trenera. To właśnie starsza siostra pomaga tam popularnemu wokaliście w prowadzeniu jego drużyny. Jako profesjonalna śpiewaczka operowa jak nikt inny potrafi bowiem udzielić uczestnikom programu trafnych porad na temat techniki śpiewania. Szpak, który przecież sam sześć lat temu zaczynał swoją medialną karierę w muzycznym talent show, przyznał, że poprosił siostrę, aby pomogła mu "ustawić" jego podopiecznych i rozwinąć ich wokalnie. To jednak nie jest jej jedyna przysługa wyświadczona względem Michała!

ZOBACZ: JOANNA GÓRSKA walczy z ciężką chorobą. Co dokładnie dolega dziennikarce Polsat News?

Michał Szpak z siostrą Marleną w The Voice of Poland

Michał Szpak w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że gdyby nie Marlena jego losy mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej! Okazuje się, że starsza siostra sprawiła, że już jako dziecko zaczął myśleć o występach przed publicznością i trafił na pierwsze zajęcia ze śpiewu.

- Właśnie Marlenie zawdzięczam fakt, że dziś stoję na scenie. Pamiętam, że po którymś z jej koncertów powiedziałem, że też tak chcę. Wtedy siostra zapisała mnie na lekcje do domu kultury w Jaśle - zdradził Michał Szpak w rozmowie z magazynem "Party".

Przypomnijmy, że większość fanów Michała Szpaka oraz miliony internautów po raz pierwszy usłyszało o Marlenie kilka lat temu za sprawą głośnego filmiku, w którym artysta śpiewa "Happy birthday" i składa dość nietypowe życzenia urodzinowe. Nagranie ze Szpakiem, który tańczy i życzy swojej siostrze "więcej seksu" zrobiło furorę w sieci.

Nowe odcinki 8. edycji "The Voice of Poland" z Michałem Szpakiem możecie oglądać co sobotę godz. 20:05 i 21:05 na TVP2.