Michał Szpak skończył 28 lat. Wokalista rozpoczął świętowanie swoich urodzin od imprezy niespodzianki, którą zorganizowali dla niego znajomi, m.in. popularny fryzjer Andrzej Wierzbicki i znane z "Top Model" siostry Oliferuk. Oczywiście nie zabrakło śpiewania "sto lat", tortu ze świeczkami i prezentów. Jeszcze wcześniej, bo już w sobotę, artysta otrzymał piękne bukiety kwiatów od swoich fanów z zagranicy. W oczekiwaniu na relację z kolejnych urodzinowych przyjęć Michała Szpaka mamy dla was specjalną GALERIĘ pełną jego zdjęć z różnych okresów kariery. To się nazywa metamorfoza. Sprawdźcie!

28. urodziny Michał Szpaka

Michał Szpak, znany kiedyś z bardzo kontrowersyjnego stylu, w ostatnich latach zdecydowanie stawia na bardziej stonowane stylizacje. Jego kreacje jednak nadal są bardzo wyraziste, co czyni z niego jednego z najlepiej ubranych mężczyzn w polskim show-biznesie. Artysta, który kiedyś znajdował swoje ubrania w lumpeksach i sklepach z rockowymi ciuchami, teraz korzysta z usług stylistów, którzy załatwiają mu ubrania od najlepszych projektantów mody. Warto dodać, że spora zmiana zaszła też na twarzy Szpaka, który parę lat temu zapuścił zarost i zrezygnował z mocnego makijażu oczu.

Z okazji 28. urodzin życzymy Michałowi wszystkiego najlepszego, a was zachęcamy do sprawdzenia, jak przebiegała jego spektakularna metamorfoza.

Michał Szpak kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia wokalisty w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MICHAŁ SZPAK rusza w trasę koncertową "Dreamer Tour" [DATY, MIEJSCA, BILETY]