Michał Szpak będzie gwiazdą dzisiejszego odcinka tanecznego show Polsatu Taniec z Gwiazdami”. Poza nim na scenie pojawi się także Ania Wyszkoni w piosence "Mimochodem". Widzowie będą mogli przekonać się, czy da się zatańczyć foxtrota do piosenki „Zagubiony" zespołu Enej i tango do hitu Feel’a „Swoje szczęście znam". Chór Sound'n'Grace wykona utwór „100", Gromee -  „Light me up" a Mateusz Ziółko -  „W płomieniach". W show prócz foxtrota, czy tanga gwiazdy zatańczą m.in. także rumbę i sambę.

Michał Szpak znowu zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”

My jednak najbardziej nie możemy doczekać się występu Michała Szpaka, który zaśpiewa swój muzyczny hit "Colour of your life". Mamy jednak nadzieję, że Michał da się namówić nie tylko na występ muzyczny, ale i taneczny. W końcu w tym formacie ma już niemałe doświadczenie. Przypomnijmy, Michał Szpak pojawił się w 13. edycji „Tańca z Gwiazdami” w TVN.  Występował wówczas w parze z Pauliną Biernat. Para numer 11 odpadła w 10. odcinku show, zajmując ostatecznie 5. miejsce. Michał został zapamiętany z tego show nie tylko z racji na swoje układy choreograficzne, lecz także przez barwne i fantazyjne stylizacje. Ich pełen przegląd znajdziecie w naszej GALERII ;-) Ciekawe, co Michał sobie myśli, kiedy patrzy na te zdjęcia sprzed lat...

„Taniec z Gwiazdami” - gdzie i kiedy oglądać?

Taniec z Gwiazdami” już dziś wieczorem, o 20.00 tylko w Polsacie. Będzie oglądać ten odcinek specjalnie dla Lanberry, zespołu Feel i oczywiście dla Michała Szpaka? ;-)

MICHAŁ SZPAK I PAULINA BIERNAT W 13. EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI" W TVN: