Michał Szpak pojawił się niedawno na imprezie z okazji 30. urodzin stacji MTV, która odbyła się w warszawskim klubie La Playa. Skupił na sobie spojrzenia wszystkich i przyćmił nie jedną piękną aktorkę czy wokalistkę. Pojawiły się nawet komentarze, że sam wyglądał jak kobieta.

Artysta założył botki na koturnach, obcisłe leginsy i tunikę od belgijskiej projektantki Ann Demeulemeester. Całość dopełnił mocnym makijażem, w którym dominowały smoky eyes i podkreślone kości policzkowe. Do tego swoje długie włosy uczesał w ciekawego koka. Trzeba jednak przyznać, że Michał Szpak ma niesamowitą wyobraźnię i fantazję. Nie boi się zwracać na siebie uwagę otoczenia, jest kontrowersyjny i niepokorny. Cały swój charakter i osobowość wyraża wizerunkiem.

Michał Szpak ma jednak poważnego konkurenta. Na imprezie MTV pojawił się także Marcin Majewski znany jako Madox, uczestnik programu „Mam talent”. On również stawia na ekstrawagancki wizerunek, a swoją delikatną urodą jeszcze bardziej przypomina kobietę niż sam Michał Szpak. Ciekawe czy obaj wokaliści będą się prześcigać w coraz wymyślniejszych i bardziej szokujących stylizacjach.