Michał Szpak nie stroni od androgenicznych ubrań, ostrego makijażu, czy pomalowanych paznokci. Tym razem to nie ich nowy kolor, wymyślna fryzura czy stylizacja zelektryzowały publiczność podczas nagrań „The Voice of Poland”. Artysta w jednym z odcinków „Przesłuchań w Ciemno” pojawił się bowiem… w przebraniu kalmara! Co przekonało go do takiej stylizacji? Skąd pomysł na taki właśnie kostium? Co Michał Szpak chciał przez niego wyrazić? Czytaj dalej pod WIDEO!

Michał Szpak w stroju kalmara na planie „The Voice of Poland”

Michał Szpak w przerwie między przesłuchaniami do „The Voice of Poland” spontanicznie zareagował na propozycję osoby siedzącej na widowni. Podczas krótkiej wymiany zdań, Michał otrzymał „challenge” – żeby przebrać się za owoc morza. W kolejnym dniu nagrań, ku zdziwieniu wszystkich, zaprezentował się przed publicznością właśnie w stroju kalmara (zdjęcia w tej stylizacji znajdziecie w naszej GALERII--->)! Z wrodzonym wdziękiem i poczuciem humoru pokazał, że ma do siebie ogromny dystans i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Nie da się ukryć, że w kolejnej edycji programu artysta czuje się bardzo swobodnie i pozwala sobie na coraz odważniejsze kroki. Jak zareagowała publiczność i pozostali trenerzy na jego ekstrawaganckie przebranie? Odpowiedź na te pytania poznamy już niebawem ;-)

„The Voice of Poland” - kiedy premiera 9. edycji show?

Pierwszy odcinek 9. edycji programu „The Voice of Poland” zobaczymy już 1 września o godz. 20.05 na antenie TVP2. Jesteście ciekawi, jak Michał Szpak zaprezentuje się w nim w przebraniu kalmara?!