Nowy teledysk Michała Szpaka już jest! Minimalistyczne wideo do singla "King Of The Season" z marszu zostało okrzyknięte przez fanów jednym z najbardziej zmysłowych klipów wokalisty. I trudno się z tym nie zgodzić. Niezwykle prosty teledysk nie odwraca uwagi widza żadnymi dodatkami od tego, co jest tu najważniejsze, czyli klimatycznego utworu Szpaka zwiastującego jego kolejną płytę. Tym, którzy nie tylko cenią głos, ale także urodę Michała, z pewnością przypadnie do gustu fakt, że znajduje się tutaj sporo zbliżeń na jego twarz, a sam artysta występuje w wideoklipie bez koszulki. Zresztą komentarze zachwyconych fanek mówią same za siebie:

- Spodziewałam się, że teledysk będzie mocno sensualny i taki jest :)
- Podoba mi się. Minimalizm. Michał. Jesteś bardzo przystojny
- Klip mnie nie zawiódł,jest piękny w swojej prostocie,jest taki jak się spodziewałam,ta piosenka jest tak cudna,że nie potrzebuje żadnych fajerwerków,wystarczy,że Michał stoi i śpiewa a do tego ta jego seksualność,która sprawa,że nie mogę od niego oczu oderwać

Michał Szpak - King Of The Season

"King Of The Season" to piosenka Michała Szpaka zapowiadająca jego drugą płytę, której premiera zaplanowana jest na 7 września. Klip do singla możecie obejrzeć w całości już teraz poniżej: