Już 3 września odbędzie się pierwszy odcinek szóstej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.Pierwszą edycję show wygrała Katarzyna Skrzynecka. Aktorka zaprezentowała niebywały talent wokalny, który do tej pory schodziła na drugi tor. Gwiazda zachwyciła umiejętnościami imitowania barw głosów znanych postaci świata muzyki. 

Fani tak bardzo zachwycili się metamorfozami Katarzyny Skrzyneckiej, że postanowili docenić jej umiejętności i od drugiej edycji show to ona ocenia uczestników. Drugą edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Marek Kaliszuk, kolejne należały do: Stefano TerrazzinoBartłomiej Kasprzykowskizaś ostatnią Aleksandra Szwed.

Szósta edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystartuje już w najbliższy weekend. Kogo w niej zobaczymy? kilka dni temu pojawiła się cała lista nazwisk: Joanna Moro (znana m.in. z roli w popularnych serialach, takich jak Anna German czy Blondynka), Maria Tyszkiewicz (związana z Teatrem Buffo, występowała m.in. w programie Domowe Przedszkole czy Jaka to melodia?), Mateusz Banasiuk (aktor Pierwszej miłości, pojawił się także w filmie o tematyce LGBT Płynące Wieżowce), brat Cezarego PazuryRadosław oraz aktorka Olga Borys (Lokatorzy,Galeria) i inni.

Pełną listę uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6 znajdziecie tutaj >>

Czym tym razem zaskoczą nas uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Przekonamy się już w najbliższą sobotę. Tymczasem do sieci wyciekła już pierwsza metamorfoza. W Michała Szpaka wcieliła się...Maria Tyszkiewicz! czy jej występ dorównał występowi Michała Szpaka na Eurowizji 2016? 

Zobaczcie sami: 

Przeczytaj także: Michał Szpak zaskakująco o Eurowizji: Modliłem się, żebym zaśpiewał. To była ogromna szkoła