Kilka miesięcy temu okrzyknięto, że Michał Szpak został twarzą marki kosmetycznej Nails Company. Wówczas jego fani nie posiadali się z radości. Początkowo wszelkie informacje owiane były tajemnicą, ale wokalista finalnie potwierdził doniesienia o jego współpracy z brandem kosmetycznym w mediach społecznościowych. Teraz współpraca z marką nabiera rozpędu!

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK za kulisami sesji dla Nails Company

Michał Szpak słynie z odważnego wizerunku, nikogo zatem nie zdziwiło, że wokalista zaczął reklamować lakiery do paznokci. Zdjęcia jego wypielęgnowanych dłoni i pomalowanych na ciemne kolory paznokciami pojawiły się na oficjalnym profilu marki we wrześniu 2016 roku. Teraz piosenkarz kontynuuje współpracę z marką w najlepsze!

Jakiś temu Michał Szpak poinformował swoich fanów, że wyjeżdża do Wenecji. Niektórzy myśleli, że muzyk wyleciał na krótkie wakacje. Nic jednak bardziej mylnego! Wokalista w Mieście Miłości wziął udział w sesji wizerunkowej dla Nails Company. Niektórymi szczegółami sesji podzielił się na swoim Facebooku. My jednak mamy ich znacznie więcej!

Jako pierwsi prezentujemy Wam materiał zza kulis sesji zdjęciowej Michała Szpaka dla marki Nails Company! Sesja ta powstawała w bajkowej scenerii romantycznej Wenecji, gdzie Michał wraz z pięknymi kobietami zaprezentował wybrane produkty z aktualnej oferty marki.

 

Stylistyka sesji, nawiązująca do barokowego przepychu oraz etosu romantycznego kochanka, zachwyciła nie tylko Michała Szpaka, ale także jego fanów. Teraz możecie się nimi zachwycić także Wy!

HOT SESJA: TOMASZ MAŚLAK Ojciec Rafała Maślaka modelem!

Jako pierwsi publikujemy bowiem zdjęcia z backstage sesji, które są tylko przedsmakiem tego, co działo się w słonecznych Włoszech. Finalny materiał ma pojawić się na stronie marki już wkrótce. Możecie być pewni, że w tym samym dniu zobaczycie go także na Gala.pl!

Jak Wam się podobają zdjęcia Michała z backstage sesji? Zazdrościcie mu tego wyjazdu?