Michał Szpak przeszedł długą drogę, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym jest teraz. Jego wyrazisty wizerunek na szczęście już coraz mniej szokuje polską publiczność, która w końcu zaczyna doceniać go za to, co najważniejsze u piosenkarza, czyli niezwykły talent wokalny i dobre piosenki. Najważniejsze informacje na temat tego barwnego artysty - zarówno metrykalne jak i te dotyczące jego twórczości muzycznej - znajdziecie już teraz poniżej.

Michał Szpak - wiek, wzrost

Michał Szpak przyszedł na świat 26 listopada 1990 roku. W 2018 roku kończy więc 28 lat. Urodził się w Jaśle, ale obecnie mieszka w Warszawie. Poza wiekiem, jednym z najczęściej zadawanych przez internautów pytań na temat danych osobowych wokalisty jest także jego wzrost. Michał kiedyś odpowiedział na to pytanie podczas czatu na żywo z fanami, dzięki czemu wiemy, że mierzy 176 cm.

Michał Szpak - piosenki

Michał Szpak zaistniał w polskim show-biznesie w 2011 roku po udziale w programie "X Factor" na antenie TVN. Śpiewał i występował jednak na długo zanim stał się powszechnie rozpoznawalny. W sieci do tej pory można znaleźć jego utwory nagrane z hardrockowym zespołem Whiplash: "Kolorowa szarość", "Carpie Diem" czy "Szczerość dnia". Dyskografia Michała Szpaka jak na razie składa się z dwóch albumów studyjnych ("Byle Być Sobą" z 2015 roku i "Dreamer" z 2018 roku) i jednej, niedostępnej już na rynku EP-ki pt. "XI". Najpopularniejsze utwory artysty to: "Color Of Your Life", "Jesteś bohaterem", "Don't Poison Your Heart", "Byle Być Sobą", "Such Is Life" i "Rosanna".

Michał Szpak - nowa płyta

7 września 2018 roku ukazała się długo wyczekiwana, nowa płyta Michała Szpaka. Drugi, w pełni anglojęzyczny album studyjny wokalisty o nazwie "Dreamer" w pierwszym tygodniu od premiery był najlepiej sprzedającą się płytą muzyczną w Polsce. Krążek jak do tej pory promowały trzy single: "Don't Poison Your Heart", "King Of The Season" oraz ballada "Rainbow". Nowych piosenek Michała Szpaka będzie można wysłuchać na żywo podczas rozpoczynającej się w październiku trasy koncertowej Dreamer Tour. Daty i miejsca występów możecie sprawdzić pod tym linkiem.

Najnowsze zdjęcia Michała Szpaka znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MICHAŁ SZPAK zdradza, z którą polską gwiazdą poszedłby do łóżka