Michał Szpak ma szczęście do ludzi. Miłośnicy wokalisty to bowiem bez wątpienia jedna z najbardziej oddanych i zaangażowanych grup fanowskich w Polsce. W zeszłym roku artysta niestety pożegnał osobę, która stała na czele jego prężnie działającego fanklubu. Zmarła 8 listopada 2017 roku Renata Nektarowska była jednak nie tylko jego fanką, ale też wyjątkowo bliską mu osobą, o czym świadczy wpis, który gwiazdor opublikował na Facebooku w pierwszą rocznicę jej śmierci. Michał wspomina w nim m.in. ich pierwsze spotkanie.

To było na samym początku w mieście Częstochowa. Tam poznałem kobietę która miała ogromny wpływ, nie tylko na mnie ale też na ludzi wokół, którzy byli lub stawali się częścią fanklubu. Dziękuje za to bezgraniczne zaufanie, za rozmowy i wsparcie. Czasami na ziemi spotykamy anioły, które pozwalają nam przechodzić mosty, otaczają opieką. Wiem że trzymasz rękę na pulsie. Dziękuje Reniu - napisał Michał Szpak na swoim oficjalnym profilu.

Michał Szpak wspomina zmarłą fankę

Przypomnijmy, że Renata Nektarowska przez ostatnie lata była nie tylko szefową oficjalnego fanklubu Michała Szpaka, ale także koordynowała działania stowarzyszenia sympatyków artysty. Organizacja zajmuje się m.in. promocją twórczości muzycznej Michała oraz wspieraniem dzieci i młodzieży znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Zdjęcia Michała Szpaka i Renaty Nektarowskiej znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Gwiazdy, które zmarły w 2018 roku. Kto odszedł? [GALERIA]