Michał Szpak zastanawia się nad emigracją z Polski. Powód? Młody artysta chciałby poszerzyć swoje horyzonty i poprzebywać nieco w innym środowisku. Wokalista, który właśnie wydał swój nowy, w pełni anglojęzyczny album "Dreamer", opowiedział o swoich planach w nowym wywiadzie dla magazynu "Gala". Wygląda na to, że artysta w zasadzie jest już przekonany, że dojdzie do tego prędzej czy później, ale na razie nie wie jeszcze, czy w grę wchodziłaby wyprowadzka na stałe.

- Na pewno chciałbym wyjechać stąd, żeby nauczyć się trochę innego myślenia, dać sobie oddech, zmienić trochę swoją mentalność. Tutaj jest jakiś taki... nie wiem, jak to nazwać... taka melancholia, smutek - wyznał Michał Szpak w rozmowie z Aldoną Sosnowską-Szczuką dla "Gali".

Michał Szpak w "Gali" o wyjeździe z Polski

Michał Szpak to osoba, która wszystkich dookoła zaraża pozytywną energią i radością. Jak szczerze przyznaje, to też chciałby więc otrzymywać w zamian od innych ludzi. Nie da się ukryć, że w Polsce jest z tym spory kłopot.

- No tak, tak. I właśnie dlatego chciałbym się nią też otaczać. Kiedy byliśmy w Stanach, w trasie "Classica Tour", ludzie tam, widząc mnie i nie znając, mówili: "Wow! jak ty fajnie wyglądasz! Skąd jesteś?". Wiadomo, mam świadomość, że to jest takie powierzchowne, ale też bezinteresowne. Tutaj słyszę: "Ej, dlaczego ty tak wyglądasz?". I to jest ta różnica - powiedział na koniec rozmowy z Aldoną Sosnowską-Szczuką w "Gali".

Cały wywiad z Michałem Szpakiem można przeczytać w nowym numerze magazynu "Gala", który od poniedziałku, 10 września dostępny jest w kioskach i salonikach prasowych na terenie całej Polski.

Najnowsze zdjęcia Michała Szpaka znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MICHAŁ SZPAK: "Łamię stereotyp mężczyzny w Polsce"