Michał Szpak na Top of the Top Festival Sopot 2017 to jedna z największych gwiazd pierwszego dnia tej muzycznej imprezy. Występ autora eurowizyjnego hitu "Color of Your Life" co prawda wciąż owiany jest sporą tajemnicą, ale dzięki materiałom z prób do wydarzenia, które artysta sam umieszcza na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych, możemy się już nieco domyślić, co wokalista tym razem przygotował dla swoich wiernych fanów.

ZOBACZ: Michał Szpak planuje zostać ojcem?

Michał Szpak na Sopot Top of the Top Festival

Michał Szpak występuje na odświeżonym Sopot Festival 2017 już 18 sierpnia 2017 podczas koncertu zatytułowanego "#ilove…Największe przeboje o miłości". W repertuarze młodego wokalisty jak na razie nie ma zbyt wiele miłosnych piosenek, dlatego możemy się spodziewać, że Szpak zdecyduje się na wykonanie coveru, w czym specjalizował się zwłaszcza na początku swojej kariery w show-biznesie. Być może będzie to nawet słynny przebój "I Will Always Love You" z repertuaru Whitney Houston - Szpak śpiewał przecież ten kultowy utwór kilka lat temu na swoich koncertach.

Najwierniejsi fani Michała z pewnością ucieszą się także na wieść, że w Sopocie ich ulubiony wokalista zaśpiewa najprawdopodobniej także swoje znane hity z debiutanckiej płyty: "Color of Your Life" i "Byle Być Sobą". 

ZOBACZ: Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival z sensacyjnym repertuarem

W czasie przygotowań do występu Michał Szpak sfotografował się z Izabelą Trojanowską. Czy możemy liczyć na jakiś zaskakujący duet? Jeśli czekacie na występ Michała Szpaka na Sopot Top of the Top Festival 2017, to koniecznie włączcie TVN ok godz. 19:50. Wtedy wszystko stanie się jasne.