Michał Szpak to jedna z najbardziej tajemniczych gwiazd polskiego show-biznesu. Trener "The Voice of Poland" rzadko ujawnia szczegóły swojego życia osobistego, co jeszcze bardziej podsyca ciekawość fanów. Jaki jest jego ideał kobiety i mężczyzny? Takie pytanie wokalista usłyszał od jednej z dziennikarek za kulisami wyborów Miss Supranational 2018 w Krynicy-Zdroju. Co ciekawe, artysta udzielił odpowiedzi na to niedyskretne pytanie.

Ja lubię ciemnoskóre. To bardzo miły widok jest na pewno, ale nie mam takiego konkretnego typu. Chyba chodzi w tym wszystkim o charakter - powiedział w rozmowie z redaktorką se.pl.

Michał Szpak ujawnił ulubiony typ kobiety

Zapytany o konkretne gwiazdy show-biznesu, Michał Szpak wyznał, że podobają mu się aktorka i piosenkarka Selena Gomez oraz słynna supermodelka Naomi Campbell. A jakie cechy jego zdaniem powinien mieć mężczyzna, aby można go było uznać za atrakcyjnego?

- Nie mnie to oceniać. Wydaje mi się, że jest tak, że ładne osoby mają po prostu coś w sobie, mają ten błysk, który pociąga drugą osobę. Wydaje mi się, że to jest najważniejsze - zdradził Michał Szpak.

Zobacz seksowne zdjęcia Michała Szpaka, Seleny Gomez i Naomi Campbell w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MICHAŁ SZPAK skończył 28 lat. Zobacz, jak się zmieniał! [ZDJĘCIA]