Michał Szpak świętuje premierę swojej drugiej studyjnej płyty. Na albumie o nazwie "Dreamer" i jego specjalnej edycji znalazło się w sumie kilkanaście premierowych utworów, w tym m.in. przebój ostatniej zimy "Don't Poison Your Heart", singiel "King of the Season" oraz klimatyczna ballada "Rainbow". Fani wokalisty powoli osłuchują się z materiałem z nowego krążka i wybierają swoich faworytów z tracklisty. A którą piosenkę ze swojej najnowszej płyty lubi najbardziej sam Michał Szpak? Wiemy!

Michał Szpak w "Gali" o nowej płycie "Dreamer"

Michał Szpak w wywiadzie dla magazynu "Gala" wyznał, że jego absolutnym numerem jeden na nowym albumie "Dreamer" jest kawałek "Blue Moon". Z jakiego powodu?

- Przez ten drive, przez to, że chce się do niego wracać cały czas, że jest taki hipnotyzujący, tajemniczy, a przy tym też bez wysiłku. Jest na tej płycie kilka utworów, które z przyjemnością będę śpiewał do końca życia - powiedział Michał Szpak w rozmowie z Aldoną Sosnowską-Szczuką dla "Gali".

Cały wywiad z Michałem Szpakiem znajdziecie w nowym numerze magazynu "Gala", który trafi do sprzedaży w poniedziałek, 10 września. Płyta "Dreamer" dostępna jest już w formie fizycznej, jak i cyfrowej we wszystkich dobrych sklepach muzycznych i internetowych serwisach z muzyką.

Najnowsze zdjęcia Michała Szpaka możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MICHAŁ SZPAK przedstawia "Rainbow". Piosenka na Eurowizję 2019?