Michał Szpak ma nowy tatuaż! Jest to palma na zewnętrznej stronie przedramienia. Wokalista od razu pochwalił się kolejną ozdobą na swoim ciele na Instagramie. Nic więc dziwnego, że nowy tatuaż Michała Szpaka następnie stał się przedmiotem ożywionej dyskusji wśród jego fanów. Niektórzy z nich postanowili nawet dać upust swoim emocjom w komentarzach pod ostatnim zdjęciem artysty z jego pobytu w Kalifornii. Wygląda na to, że wzór, na który zdecydował się trener "The Voice of Poland", aby upamiętnić swój wyjazd do USA, nie wszystkim przypadł do gustu. Pojawiły się nawet złośliwe kometarze, że odbiła mu palma. Na szczęście w gronie fanów wokalisty w większości znajdują się tacy, którzy rozumieją, że tatuaże i inne modyfikacje ciała, to osobista sprawa każdej osoby.

To co robi to jego sprawa. A nam nic do tego. A już pouczanie ciągłe co ma robić a czego nie jest naprawdę chore. Trochę szacunku i empatii by się przydało - pisze jedna z fanek w odpowiedzi na krytykę nowego tatuażu Michała Szpaka.

Nowy tatuaż Michała Szpaka podzielił fanów

Co oznacza nowy tatuaż Michała Szpaka? Pierwsze skojarzenie większości fanów z palmą to oczywiście krajobraz słonecznej Kalifornii, czyli jednego z miejsc, które wokalista odwiedził podczas swojej pierwszej w życiu podróży do USA. Jednak znając zamiłowanie Szpaka do symboliki, można podejrzewać, że poza dosłowną pamiątkę z dalekiej podróży, nowy tatuaż oznacza dla niego także coś więcej. Warto więc wiedzieć, że palma od dawna uważana jest za symbol m.in. zwycięstwa, życia, radości, prawdy, witalności i jedności z celem.

Co sądzicie o najnowszym tatuażu Michała Szpaka? Jego zdjęcie znajdziecie w GALERII >>