Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie są już małżeństwem. W poniedziałek, 30 września, czwarta żona lidera zespołu Ich Troje opublikowała wpis na Instagram Stories, z którego wynika, że udało im już się sfinalizować formalności rozwodowe. Córka byłego trenera polskich skoczków narciarskich, Apoloniusza Tajnera, zamieściła w sieci także wspólne selfie z byłym już mężem, wykonane na korytarzu jednego z warszawskich sądów.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli rozwód

Wiśniewski i Tajner podobno bez problemu dogadali się odnośnie szczegółów dotyczących podziału majątku i innych istotnych kwestii. Dzięki temu orzeczenie sądu było jedynie formalnością, a byli małżonkowie opuścili salę rozpraw w przyjaznej atmosferze.

- "Razem a jednak osobno". Teraz już osobno... Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam finalnie chyba się udało... Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak swoje scenariusze. Ale zawsze to, co się dzieje, dzieje się po coś... - napisała na Instagram Stories.

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli małżeństwem przez ponad 7 lat. Ich huczny ślub odbył się 30 czerwca 2012 roku na Mazurach. Para nie miała wspólnych dzieci, ale razem wychowywała syna Dominiki z jej pierwszego małżeństwa.

SPRAWDŹ TEŻ: Michał Wiśniewski będzie miał piąte dziecko? "Nowa partnerka wokalisty jest w ciąży"