Gdy niemal siedem lat temu Michał Wiśniewski brał swój czwarty ślub, sporo mówiło się o tym, że kontrowersyjny gwiazdor dojrzał już w końcu do poważnego związku, który ma szansę przetrwać wiele lat. Niestety, we wtorek, 12 marca, polskie media obiegła informacja, że lider zespołu Ich Troje i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. Pozew, który do sądu złożył wokalista, rzekomo zaskoczył nawet jego małżonkę.

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne - powiedziała córka Apoloniusza Tajnera w rozmowie z portalem WP Gwiazdy.

W mediach od jakiegoś czasu mówiło się o kryzysie w małżeństwie Wiśniewskich, który miał być spowodowany udziałem Dominiki w programie "Taniec z Gwiazdami", z którego zresztą odpadła w zeszły piątek po zaledwie dwóch odcinkach. Michał podobno był bardzo zazdrosny o tanecznego partnera swojej żony, Wojciecha Jeschke. Czy taka była rzeczywiście przyczyna złożenia przez piosenkarza pozwu rozwodowego? Tego na razie nie wiadomo.

Ślub Wiśniewskiego i Tajner

Ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner był jednym z najgłośniejszych wydarzeń 2012 roku w polskim show-biznesie. Przypomnijmy, że jednym ze świadków na ślubie sławnego piosenkarza i jego menedżerki była sama Nina Terentiew, a bajkowa ceremonia odbyła się w przepięknych okolicznościach natury na Mazurach.

Dużo archiwalnych zdjęć ze ślubu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Dominika Tajner-Wiśniewska ujawnia kulisy rozwodu: "Możliwe, że Michał złożył pozew w ubiegłym roku"