Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się! Córka Apoloniusza Tajnera na swoim profilu na Facebooku, opublikowała post, w którym poinformowała, że jej mąż złożył pozew rozwodowy: "Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód!". Komentarz pod wpisem dodał aktor Jarosław Jakimowicz, który twierdzi, że to menadżerka powinna już dawno rozstać się z wokalistą: "Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś zrobić nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość". Wpis Dominiki Tajner po kilku godzinach zniknął z portalu, przez co fani myśleli, że być może był on jedynie żartem. Jak się jednak okazało, sprawa jest poważna, a Michał Wiśniewski rzeczywiście postanowił rozwieść się z Dominiką Tajner-Wiśniewską. 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się!

O kryzysie w małżeństwie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, media pisały już od jakiegoś czasu. Podobno wokalista był przeciwny udziałowi żony w "Tańcu z Gwiazdami", a w szczególności nie podobał mu się jej partner, Wojciech Jeschke:

"Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości. Jacek Jeschke wspierał ich profesjonalnymi poradami. Niestety, to tylko dolało oliwy do ognia. Michał nie ufa obu braciom. Uważa ich za flirciarzy. Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili" - pisał "Fakt".

Dominika Tajner-Wiśniewska ostatecznie opuściła "Taniec z gwiazdami" w drugim odcinku programu, ale jak się okazuje nie uratowało to jej związku z Michałem Wiśniewskim. W rozmowie z serwisem Plejada, Tajner potwierdziła, że wokalista złożył pozew rozwodowy i sprawa trafiła już do sądu:

"Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce..." - wyznała załamana Dominika Tajner-Wiśniewska.

Zdjęcia Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej obejrzycie w galerii -->